زراعت، در زمين هموارمى رويد، نه در سنگلاخ. حكمت هم در دل متواضع، آباد مى شود، نه در دل متكبّر و گردنكش

تیک درس

هنر متفاوت آموزش


دانلود آزمون 17 اسفند 97 قلمچی-سوالات همراه پاسخنامه تشریحیآزمون 17 اسفند 97 قلمچی : در این مطلب قصد داریم تا برای شما دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکور سراسری یکی دیگر از سری ازمون های قلم چی را قرار دهیم . در اینجا آزمون 17 اسفند 97 قلمچی را میتوانید دانلود کیند . آزمون 17 اسفند 97 قلمچی دارای سوالات هر پایه و همچنین کلید ( پاسخ نامه تشریجی ) میباشد. دانلود آزمون 3 اسفند 97 قلمچی – سوالات همراه پاسخنامه تشریحیازمون 3 اسفند : در این مطلب قصد داریم تا برای شما دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکور سراسری یکی دیگر از سری ازمون های قلم چی را قرار دهیم . در اینجا آزمون 3 اسفند 97 قلمچی را میتوانید دانلود کیند . آزمون 3 اسفند قلم چی دارای سوالات هر پایه و همچنین کلید ( پاسخ نامه تشریجی ) میباشد.

جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن (فصل سوم هندسه3 و 2)امروز برای شما عزیزان برای اولین بار جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن را میخواهیم قرار دهیم . جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن به صورت رایگان آماده شده است . جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن مخصوص دانش آموزان پایه یازدهم و دوازدهم ریاضی  میباشد.

جزوه فصل دوم شیمی یازدهم


مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلم چی


در اغاز فصل دوم  کتاب شیمی یازدهم در مورد غذا که نیاز ضروری هر جمعیتی است توضیح داده است تا چهار چوب فصل 2 شیمی یازدهم برای دانش اموزان مشخص گردد . در ادامه فصل دوم شیمی یازدهم در مورد غذا، ماده و انرژی ، دمای یك ماده ، تفاوت دما و گرما ، جاری شدن انرژی گرمایی ،  گرما در واكنشهای شیمیایی یا گرما شیمی ، آنتالپی ، آنتالپی پیوند ، آنتالپی سوختن ،  تعیین H ∆ واکنشهای شیمیایی ، گرما سنجی ، قانون هس ، آهنگ واکنش ، سرعت واکنش از دیدگاه کمی ، سرعت متوسط و شیب نمودار مول ـ زمان ، سرعت واکنش و ... بحث می کند .

بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی

امروز برای شما عزیزان برای اولین بار بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی را میخواهیم قرار دهیم . بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی به صورت رایگان آماده شده است . بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی رایگان و مخصوص آزمون های پایه دوازدهم میباشد.

دانلود برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی

برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی

دانلود برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی

دانلود برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی : در این مطلب بسیار عالی قصد داریم تا دانلود برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی را در این جا قرار دهیم . معمولا هر دو هفته یک بار قلمچی برای داوطبلان کنکور آزمون های آزمایشی برگزار میکند تا دانش آموزان آشنایی بیشتری با کنکور داشته باشند .

برای رشته ریاضی و تجربی 
برنامه درسی مخصوص آزمون 3 اسفند قلم چی

جزوه های مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلمچی(مخصوص پایه دوازدهم)
جزوه های مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلمچی : در این مطلب بسیار عالی قصد داریم تا جزوه های مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلمچی را در این جا قرار دهیم . معمولا هر دو هفته یک بار قلمچی برای داوطبلان کنکور آزمون های آزمایشی برگزار میکند تا دانش آموزان آشنایی بیشتری با کنکور داشته باشند .

برای رشته ریاضی و تجربی 
جزوه های مخصوص آزمون 3 اسفند قلم چی 

دانلود در ادامه مطلب>>

جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم

جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم


مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلم چی

در این قسمت از توضیحات جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی و تجربی در مورد ساختار جزوه و درسنامه و آموزش آن توضیح می دهیم .جزوه فصل دو فیزیک یازدهم بصورت درسنامه ای کامل مطالب فصل جریان الکتریکی که جز فصل های مهم فیزیک یازدهم به شمار می رود را در بر می گیرد و در هر بخش از مطالب این فصل به طور مفصل به ارائه توضیحات آموزشی و کنکوری آن  پرداخته است . در جزوه فصل 2 فیزیک یازدهم توضیحات کاملی در بخش های مسائل حلی و درسنامه و متون کتاب ارائه شده است و نکات مهم و کنکور در ان ذکر شده است . یکی از مهم ترین نکاتی که هر دانش اموز سال یازدهم باید به آن اگاهی داشته باشد این است که متن کتاب درسی فیزیک یازدهم و سوالات حل شده آن ممکن است در کنکور سراسری مطرح شود و این مسئله در سال های اخیر وجود داشته است بنابراین باید متن کتاب درسی و مطالب حفظی و حلی را نیز به طور کامل بررسی نمایید . برنامه قلم چی برای کنکور 98


دانلود برنامه قلم چی برای کنکور 98دانلود برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی : در این مطلب بسیار عالی قصد داریم تا دانلود برنامه مطالعه برای آزمون 3 اسفند 97 قلم چی را در این جا قرار دهیم . معمولا هر دو هفته یک بار قلمچی برای داوطبلان کنکور آزمون های آزمایشی برگزار میکند تا دانش آموزان آشنایی بیشتری با کنکور داشته باشند .
برای دانلود به ادامه مطلب بروید.
برای رشته ریاضی و تجربی