زراعت، در زمين هموارمى رويد، نه در سنگلاخ. حكمت هم در دل متواضع، آباد مى شود، نه در دل متكبّر و گردنكش

تیک درس

هنر متفاوت آموزش


دانلود آزمون 7 فروردین 98 قلمچی – سوالات همراه پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات 7 فروردین قلم چی : امروز هم برای شما دانش آموزان عزیز یکی دیگر از آزمون های آزمایشی قلم چی را آماده کرده ایم . در این سری از آزمون ها برای ما سوالات آزمون قلمچی را میخواهیم قرار دهیم . 

سوالات و پاسخ تشریحی دوازدهم ریاضی : kanoon202012r20q-720farvardin20nomrebartar.pdf [حجم: 3.41 Mb] (تعداد دانلود: 10)
سوالات دوازدهم عمومی رشته ریاضی  kanoon202012r20q-u-720farvardin20nomrebartar.pdf [حجم: 497.68 Kb] (تعداد دانلود: 12)
سوالات و پاسخ تشریحی دوازدهم تجربی : kanoon202012t20q-720farvardin20nomrebartar.pdf [حجم: 808.65 Kb] (تعداد دانلود: 8)
سوالات دوازدهم عمومی رشته تجربی :  kanoon202012t20q-u-720farvardin20nomrebartar.pdf [حجم: 408.57 Kb] (تعداد دانلود: 8)جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن (فصل سوم هندسه3 و 2)امروز برای شما عزیزان برای اولین بار جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن را میخواهیم قرار دهیم . جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن به صورت رایگان آماده شده است . جزوه های تبدیل های هندسی و کاربردهای آن مخصوص دانش آموزان پایه یازدهم و دوازدهم ریاضی  میباشد.

محیط و مساحت مثلث همراه آموزش کامل


مثلث چیست : مثلث یک چندضلعی میباشد که دارای سه ضلع است. مجموع زوایای داخلی مثلث برابر با 180 درجه میباشد و همچنین مجموع زوایای خارجی آن برابر با 360 درجه میباشد .

فرمول مساحت مثلث

برای به دست آوردن مساحت یک مثلث از فرمول زیر استفاده میکنیم . هم
مساحت = ( قاعده × ارتفاع ) ÷ 2 

فرمول محیط مثلث

و برای به دست آوردن محیط مثلث از فرمول زیر استفاده میکنیم . یعنی تمام اضلاع آن مثلث را با هم جمع میبندیم
محیط مثلث = مجموع سه ضلع

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : تمام رشته ها و پایه هاواکنش های شیمی دهم تا دوازدهمدرس شیمی درسی دشوار برای بیشتر دانش آموزان هست که امروز برای شما دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم و داوطلبان کنکور سراسری قصد داریم تا تمام واکنش های شیمی دهم تا دوازدهم  را در سایت تیک درس قرار دهیم .  برای دریافت واکنش های شیمی دهم تا دوازدهم به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نمونه سوالات شيمي دهمدرس شیمی درسی دشوار برای بیشتر دانش آموزان هست که امروز برای شما دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم و پایه دهم و داوطلبان کنکور سراسری قصد داریم تا نمونه سوالات شيمي دهم را در سایت تیک درس قرار دهیم .برای دریافت نمونه سوالات شيمي دهم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . 

جزوه فصل دوم شیمی یازدهم


مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلم چی


در اغاز فصل دوم  کتاب شیمی یازدهم در مورد غذا که نیاز ضروری هر جمعیتی است توضیح داده است تا چهار چوب فصل 2 شیمی یازدهم برای دانش اموزان مشخص گردد . در ادامه فصل دوم شیمی یازدهم در مورد غذا، ماده و انرژی ، دمای یك ماده ، تفاوت دما و گرما ، جاری شدن انرژی گرمایی ،  گرما در واكنشهای شیمیایی یا گرما شیمی ، آنتالپی ، آنتالپی پیوند ، آنتالپی سوختن ،  تعیین H ∆ واکنشهای شیمیایی ، گرما سنجی ، قانون هس ، آهنگ واکنش ، سرعت واکنش از دیدگاه کمی ، سرعت متوسط و شیب نمودار مول ـ زمان ، سرعت واکنش و ... بحث می کند .

بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی

امروز برای شما عزیزان برای اولین بار بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی را میخواهیم قرار دهیم . بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی به صورت رایگان آماده شده است . بسته آموزشی ریاضی 1 برای آزمون 3 اسفند 97 قلمچی رایگان و مخصوص آزمون های پایه دوازدهم میباشد.

دانلود گام به گام تمام درس های دوازدهمدر این متن برای شما گام به گام درس های نظیر فیزیک , شیمی , ریاضی , حسابان , عربی , زبان انگلیسی و … را جمع آوری کرده ایم . همان طور که گفتیم این مطلب به روز رسانی خواهد شد و شما میتوانید هر چند مدت یک بار با مراجعه به این پست گام به گام های جدید دیگر را نیز دریافت نمایید .

گام به گام ها کامل شد


جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم

جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم


مخصوص آزمون 3 اسفند 97 قلم چی

در این قسمت از توضیحات جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی و تجربی در مورد ساختار جزوه و درسنامه و آموزش آن توضیح می دهیم .جزوه فصل دو فیزیک یازدهم بصورت درسنامه ای کامل مطالب فصل جریان الکتریکی که جز فصل های مهم فیزیک یازدهم به شمار می رود را در بر می گیرد و در هر بخش از مطالب این فصل به طور مفصل به ارائه توضیحات آموزشی و کنکوری آن  پرداخته است . در جزوه فصل 2 فیزیک یازدهم توضیحات کاملی در بخش های مسائل حلی و درسنامه و متون کتاب ارائه شده است و نکات مهم و کنکور در ان ذکر شده است . یکی از مهم ترین نکاتی که هر دانش اموز سال یازدهم باید به آن اگاهی داشته باشد این است که متن کتاب درسی فیزیک یازدهم و سوالات حل شده آن ممکن است در کنکور سراسری مطرح شود و این مسئله در سال های اخیر وجود داشته است بنابراین باید متن کتاب درسی و مطالب حفظی و حلی را نیز به طور کامل بررسی نمایید . جزوه درس1فصل سوم آمار واحتمالدرس آمار واحتمال درسی دشوار برای بیشتر دانش آموزان هست که امروز برای شما دانش آموزان عزیز پایه دوازدهم و داوطلبان کنکور سراسری قصد داریم جزوه درس1فصل سوم آمار واحتمال را در سایت تیک درس قرار دهیم .  برای دریافت جزوه درس1فصل سوم آمار واحتمال به ادامه مطلب مراجعه نمایید .